Marzec 28 2024 12:40:41
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Download
· Forum
· Galeria
· Kontakt
· Szukaj
Zobacz temat
Nowe nad Wisłą, Neuenburg an der Weichsel » Portal Nowego nad Wisłą » Forum
 Drukuj temat
"Urok papieroska."
szalupa
GrinGrinGrinno kurcze, zaczęły mi smakować. Dzisiaj kupiłam sobie po dłuuuuugim czasie paczkę mentolków i połowę wypaliłam nad jeziorkiem...Shock a co tam...w końcu wakacje GrinGrinGrin
 
arek
a mi jakos przestaly smakowac, w tym zaduchu jakos ciezko mi sie delektowac ich smakiem :-| byc moze jest to okazja do rzucenia? hmmmmmmmm
 
miasto-nowe.com
spica
spróbuj Arek! po co ma Olka całować popielniczkę Wink ja już nie palę kilkanaście lat i czuję się z tym bardzo dobrze - i cera lepsza i oddech świeży i nie ma zadyszki Cool pozdrawiam Grin
 
sat
spica...a przedtem byłaś popielniczką dla męża? Grin
 
spica
hi, hi, aleś mnie usadził ! GrinGrinGrin - paliłam mentolowe ( na świeży oddech) ... sat pierniku Wink
 
domino1583
Ludzie,36lat walczę z tym nałogiem,ale bez skutku.Niby człowiek mądry,a głupi jak But. Wołam Ratunku.......Sad
 
arek
hahahaha , ale spica dostalas od sata "popalic" :-D

rzucic palenie papierosow na cale zycie to jak ... no wlasnie , brak mi porownania bo nie rzucilem ;-)

 
miasto-nowe.com
spica
Arek, z Tobą się rozliczę w inny sposób Wink a teraz dla tych co chcą się odzwyczaić palić : przez noc wypić pół bańki najtańszej wódki i spalić 3-4 paczki najtańszych papierosów !!! obiecuję efekt murowany!!! przez miesiąc będzie odruch wymiotny na samo wspomnienie, i jesteś odzwyczajony raz a dobrze !!! Wink Grin
 
domino1583
Spica rada dobra,ale nazbyt radykalna,boję się,,ze moje serce tego eksperymentu by nie wytrzymało.Smile
 
szalupa
Kiedyś w ogrodzie włożyłam kwiatek w słoik z wodą, gdzie wrzucaliśmy pety i po 2 tygodniach kwiat wyglądał, jakby świeżo zerwany. Co Wy na to? Wniosek nasuwa się sam...PfftCoolCool
 
malykris
zodo napisał/a:
Poruszam ten temat powtórnie,myślę że warto.Paliłem niemało przez dość długi okres swojego życia.Wielokrotne próby zerwania z tym nałogiem nie miały powodzenia.Przerwy w paleniu jedno,a nawet kilku miesięczne kończyły się zapaleniem tego "jednego papierosa",który nie miał zaszkodzić...Było jednak inaczej,ten "jeden" wystarczył i kupowałem nową paczkę.Ostatnio paliłem dwie paczki dziennie(słabszych papierosów,ale dwie paczki),jednak od kilku lat nie palę.
<BR>W Sylwestra jeszcze paliłem ,a w Nowy Rok już nie i tak do dnia dzisiejszego.W końcu się udało.
<BR>Sylwester przed nami,a taka szansa przed tymi, którzy jeszcze palą.
<BR>Miałem już dość "uzależnienia" większości moich działań od bzdurnego papierosa i jego "rządów" nade mną.- to jest właściwa motywacja.
<BR>Naprawdę warto się nad tym zastanowić!
<BR>Każda następna próba możę być udana.
<BR>Próbujcie!!
<BR>Nie chcę się rozpisywać ,bo można by wymieniać masę zalet obecnego stanu rzeczy.
<BR>Wszystko przed wami.
<BR>Powodzenia.
 
malykris
a mnie się udaje i jak się okazało nie jest to wcale takie trudne co prawda nie palę dopiero od miesiąca ale po 30 latach życia z papieroskiem to już jakiś mikro sukces , jak to zrobiłem? prosta sprawa powiedziałem dość i już, proste co, próbujcie to wcale nie takie trudne wszystko siedzi w głowie GrinGrinGrin
 
szalupa
Ja w sumie z papierosami mam do czynienia 30 lat...intensywność była różna. Mój organizm sam odrzuca i przez kilka miesięcy albo i lat w ogóle nie palę. Przyjdzie natomiast moment rozluźnienia, relaksu i wtedy z apetytem po niego sięgam, ale tylko w fajnym towarzystwie...chyba nie jestem nałogowym palaczem Frown
 
domino1583
malykris,z mojej strony gratulację,ten miesiąc nie palenia to już jest sukces.Ja zaczynam skromnie dopiero 2 dni nie palę,ale już jest reakcja na brak nikotyny po prostu wszystko mnie wkurza,i chodzę jak błędny.Ale na razie się trzymam a co będzie dalej czas pokaże.Wink
 
malykris
domino dasz radę ,u mnie też pierwsze reakcje były dosyć dziwne , co prawda nie była to nerwowość czy nadmierny apetyt , ale najzwyklejszy w świecie "brak zajęcia dla rąk" teraz już powoli zaczyna mijać ale czasem jeszcze głupie myśli nachodzą.Najbardziej zaś mobilizują mnie znajomi i przyjaciele a właściwie Ich głupie miny , kiedy mówię że rzuciłem pukają się wymownie w czoło i każą przestać robić z siebie "balona" ja zaś jako wyjątkowo "złośliwa małpa" postanowiłem zrobić Im na złość i dalej Im gram na nerwach.To że u Ciebie dopiero dwa dni (mam nadzieję że już cztery) to też już coś ,od czegoś w końcu trzeba zacząć , każdy zaczyna od zera a TY możesz powiedzieć już cztery dni NIE PALĘ .Damy radę powodzenia.GrinGrinGrin
 
spica
Współczuję Wam chłopaki ! wiem doskonale co to jest głód nikotynowy!!! przez tydzień o niczym innym nie myślałam tylko o" pecie"!!! chodziłam i gadałam głośno sobie że nie będzie mną rządził papieros! ale myśli miałam tylko o nim (jak o najlepszym kochanku;-) Musiałam iść do apteki po tabletki , nie dawałam rady, palących osób unikałam jak trędowatych! Ssałam miętowe cukierki zamiast papierosa !!! Niedobrze mi było jak ch.....! Ale po tygodniu zauważyłam już lżejszy oddech ,bez chrypki i to mnie mobilizowało, Ale ciągle gadałam że papieros nie będzie mną rządził!!! Nie palę już 20 lat !!! :-))) trzymam za Was kciuki , nie dajcie się !!! Cool
 
domino1583
spica,malykris,dzięki za wsparcie,dalej walczę i powtarzam w myślach wasze rady,ale jest ciężko, ale kto powiedział,że będzie lekko.Wink
 
malykris
spica ja podszedłem do tematu z trochę innym nastawieniem ,nie wmawiałem sobie że muszę rzucić to świństwo ,chciałem tylko sprawdzić czy po 30 latach i minimum 20 papierosach dziennie można z tego wyjść ,okazuje się że można i to w miarę bezboleśnie .domino ja po tygodniu nie miałem w domu ani fajek (żeby nie kusiło) ani zapalniczki ,taka drobna rada ,trzymaj tak dalej,Grin
 
domino1583
Dalej się trzymam,spica 20 lat nie palenia to,to jest już coś.Malykris u mnie w domu też,patrzą na mnie dużymi oczami,żona,synowie nie wierzą,że mi się uda a ja dalej walczę i nie palę.Wink
 
malykris
przy spicy to my "pikusie"jesteśmy ,podziwiam i zazdroszczę.Domino jeżeli rodzinka nie wierzy to tym gorzej dla nich, moi też oczka mają coraz większe.........i dobrze im tak, nie wierzyli to niech im tak zostanie.GrinGrinGrinGrinGrin. Trzymaj się.
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować lub nie masz konta?
Skontaktuj się z administratorem portalu - admin@miasto-nowe.com
Losowa Fotka
Ostatnie komentarze
News
Dziękuję i wzajemnie ż...
Wzajemnie Arku. Tym sz...
12 października ukaże ...
Dziesięć lat... Aż tru...
Tak jak pisze kapa - z...
Artykuły
Uzypełnienie, [url]htt...
ciekawy materiał dotyc...
[img]https://bi.im-g.p...
58Wiktoria prosze: [ur...
Arek, masz jakiś link ...
Informacja do 58Wiktor...
Dodatkowa informacja d...
Bies, masz może zdjęci...
Tak, została część bud...
Super, dziękuję. Coś n...
Fotogaleria
Poniżej link do wspomn...
Wystawa została zorgan...
Dzieki za kolejne info...
Na wystawie w zamku je...
Obecnie to juz history...
Dziękuję za informację.
Kapa daj namiar mniej ...
Nawet tyle nie zostało...
Piękne czasy, piękne m...
Portal ma się dobrze, ...
[i]Kurier Bydgoski 03-...
Kolejna publikacja z n...
[i]"Zakłada się park m...
Musi byc to gdzies udo...
Ciekawe ile osób otrzy...
Ile drzew rosło w tamt...
Ciekawy i rzetelny art...
R.I.P. (*) (*) (*)
Piękny motocykl : [url...
chyba tak ;)
Ostatnie artykuły
· Przyjaciel 1900 - 1901
· Fragmenty książki El...
· Przyjaciel 1899
· Przyjaciel 1897 - 1898
· Przyjaciel 1896
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Artykul "Utracona pr...
· Co z tym Neuenburgie...
· Rodzina Stasiewskich
· Wszelkie info o lini...
· Młynarz z Nowego Fra...
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnio dodane zdjęcia

Nadanie imienia sali...

...a swego nie znacie.

Stary cmentarz

Bar Sambor

Po schodach w górę i...

Blacharz i Mistrz de...

Katastrofa samochodo...

Nowe - ośrodek przem...

Targi Meblowe w Nowe...

Otwarcie Targów Mebl...

W królestwie stolarz...

Organizatorzy Targów...

Targi Meblowe w Nowem

Katastrofa samochodo...

Z uroczystości 3- ma...

W Persie 30 XI 2019

Bzowo Restauracja M....

Planty zimą

Piękna niedziela w N...

Piękna uroczystość n...

W przyszłym roku tar...

W pomorskiej stolicy...

Królewstwo meblarzy ...

Jubileusz zasłużoneg...

Cenny zabytek histor...

Grupa członków Stron...

Sambor I gdański

Z WĘDRÓWEK PO POMORZ...

Wycieczka parowcem C...

Niespodzianka
Wygenerowano w sekund: 0.11 - 28 zapytań MySQL 15,998,725 unikalnych wizyt